<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Держекоінспекція вкотре закликає мисливців дотримуватися правил полювання і дбайливо ставитися до природи

imgresЩе на початку серпня на Прикарпатті, як і в більшості областей України, розпочався сезон полювання на пернату дичину: качок, лисок, куликів, диких голубів і гусей. А також - на  пернату дичину, вирощену на фермах і випущену у мисливські угіддя «під постріл».

Зважаючи на це, Держекоінспекція України вкотре нагадує мисливцям: слід дотримуватися техніки безпеки та не порушувати правила  полювання і ведення мисливського господарства. Наприклад, одне із них, яким визначено дні полювання - суботу і неділю. Зауважимо, що до 2 листопада, тобто  до початку проведення полювання на хутрових та парнокопитних тварин, займатися мисливством можна й у середу теж. У свою чергу Держекоінспекція України запевняє, що  інспектори її територіальних органів у складі рейдових груп регулярно контролюватимуть чи немає правопорушень. Тих, хто таки наважиться переступити закон, очікують штрафи. І насамкінець, мисливців закликають зважати на правила протипожежної поведінки у природних екосистемах і не засмічувати  їх побутовими відходами. Нагадаємо, триватиме сезон полювання на  пернату дичину до кінця грудня поточного року.

Софія Шеметуха Екологія друкувати друкувати 9 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика