<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Держекоінспекція вкотре закликає мисливців дотримуватися правил полювання і дбайливо ставитися до природи

imgresЩе на початку серпня на Прикарпатті, як і в більшості областей України, розпочався сезон полювання на пернату дичину: качок, лисок, куликів, диких голубів і гусей. А також - на  пернату дичину, вирощену на фермах і випущену у мисливські угіддя «під постріл».

Зважаючи на це, Держекоінспекція України вкотре нагадує мисливцям: слід дотримуватися техніки безпеки та не порушувати правила  полювання і ведення мисливського господарства. Наприклад, одне із них, яким визначено дні полювання - суботу і неділю. Зауважимо, що до 2 листопада, тобто  до початку проведення полювання на хутрових та парнокопитних тварин, займатися мисливством можна й у середу теж. У свою чергу Держекоінспекція України запевняє, що  інспектори її територіальних органів у складі рейдових груп регулярно контролюватимуть чи немає правопорушень. Тих, хто таки наважиться переступити закон, очікують штрафи. І насамкінець, мисливців закликають зважати на правила протипожежної поведінки у природних екосистемах і не засмічувати  їх побутовими відходами. Нагадаємо, триватиме сезон полювання на  пернату дичину до кінця грудня поточного року.

Софія Шеметуха Екологія друкувати друкувати 10 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика