<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

У Києві на Хрещатику відкрилася виставка під назвою «Люди Свободи»

037 У Києві на Хрещатику відкрилася виставка під назвою «Люди Свободи». Вона побудована не стільки на текстовому, скільки на ілюстративному матеріалі. Це фотографії крупним планом 25-ти постатей з історії України ХХ-го століття - чоловіків і жінок, яких історики вважають гарантами незалежності.

І найбільш промовистим елементом портретів є очі - очі людей, які не зламалися, які боролися. 26-м персонажем виставки символічно став наймолодший герой Небесної Сотні, Герой України Назар Войтович. Цей 17-тирічний хлопчина з Тернопільщини уособлює зв’язок між шляхом, який довелося пройти Україні до незалежності, змінами, що відбувалися під час Революції гідності, та майбутнім, яке ще чекає на нашу державу. Виставка «Люди Свободи» триватиме до 12 вересня. А після її завершення двадцять п’ять комплектів плакатів будуть розповсюджені по всіх областях.

Світлана Гах Виставки, Герої друкувати друкувати 5 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика