<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

На Прикарпатті набудували багато житла

imgres Івано-Франківська область посіла п’яте місце в Україні за обсягами прийнятого в експлуатацію житла, а в розрахунку на одну особу – друге місце, повідомляють у головному управлінні статистики. За півроку на Прикарпатті здали понад 240 тисяч метрів квадратних житла, переважна частина якого – однокімнатні квартири.

Найбільше житлових помешкань спорудили в обласному центрі та Тисменицькому районі. Обсяги житлового будівництва зросли також у Коломийському, Верховинському, Богородчанському, Городенківському, Рожнятівському та Косівському районах. Добре було би, щоб і зарплати та пенсії найближчим часом збільшилися до такого рівня, аби кожен житель Прикарпаття без проблем зміг придбати собі сучасну, комфортабельну оселю.

Світлана Усатюк статистика друкувати друкувати 16 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика