<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

В обласному центрі провели "Велотур муралами Франківська"

images У столиці Прикарпаття провели велотур альтернативними муралами Івано-Франківська. Захід розпочався біля ресторану Urban Space 100, де зібралися усі, хто однаково любить велосипеди і мурали.

Лектором велопрогулянки виступив Роман Малиновський, керівник мистецького напрямку платформи «Тепле Місто»:

Під час туру учасникам розповідали про ідеї малюнків, чому і для чого їх зображено, а також про їхніх творців. Учасники об’їхали сім найбільш суперечливих муралів, які викликали чи не найбільше обговорення в соцмережах. Участь у лекції взяли майже пів сотні велосипедистів.

Михайло Качанський Мистецтво друкувати друкувати 7 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика