<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську за півроку експорт склав майже 157 млн. доларів

imgres Якщо раніше в експорті продукції, яку виготовляли підприємства Івано-Франківська, переважала та, що йшла на Росію, то тепер експорт, так би мовити, переорієнтований на країни Євросоюзу. Зрозуміло, що процес цей не був легким, безболісним. Особливо для підприємств харчо-переробної промисловості, зокрема з м’ясо-ковбасною продукцією.

Якщо Росія приймала від нас більше сировину, то для європейських країн довелося переорієнтуватися на готову продукцію - ковбаси, сири тощо. Були і спеціальні навчання з керівниками підприємств, і консультації працівників митниці, торгово-промислової палати. Позитивним елементом була і близькість до кордонів. Добре йде торгівля з Румунією, Польщею, Італією, Німеччиною. 15 років тому 92% - це був експорт сировини, то тепер лише 4% сировини експортується, все інше - готова продукція. Про розвиток експорту детальніше заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик:

Серед підприємств, продукція яких іде на експорт - “Еліт-фіто” (рослинні олії), “Імперіо-Фудз” (яєчний порошок), “Електролюкс” (пральні машинки), “Тайко електронікс” (кабельно-провідникова електрична продукція), “Інтелком” (дитячі іграшки) та інші. На цьому тижні, 4 вересня, в Україні відзначатиметься День підприємця - професійне свято для представників малого і середнього бізнесу.

Галина Добош Підприємництво друкувати друкувати 19 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика