<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Прикарпатські річки мілішають

images На деяких водоймах Прикарпаття спостерігається спад рівня води. За повідомленням управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, це зафіксовано на річках Свіча у селі Мислівка та Лужанці у Гошеві Долинського району, річці Сукіль у Тисові Болехівської міської ради, річці Бистриці Солотвинській в обласному центрі.

Рівень води у цих ріках наближається до найнижчих відміток за період регулярних спостережень. Мілішання річок екологи зазвичай пояснюють кліматичними умовами та недбалим господарюванням.

Світлана Усатюк Екологія друкувати друкувати 23 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика