<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

У Бережниці на Верховинщині буде центр творчої реабілітації

images На відкритті виставки «Воїни малюють мир» у фортечній галереї “Бастіон” не було байдужих. Це майже сто картин, створених бійцями з Прикарпаття – учасниками реабілітаційних проектів від благодійного фонду «Творча криївка».

Більшість – карпатські пейзажі і морські краєвиди. Останні шість заїздів завдяки міській раді Івано-Франківська проходили в Генічеську на Азовському морі. За словами співорганізатора «Творчої криївки», бійця батальйону «Донбас» Валентина Гонтара, «такий метод творчої реабілітації, який розробила Віталіна Маслова, де поєднані природа, творчість і спілкування, дає дуже добрі результати в реабілітації і соціальній адаптації ветеранів АТО». А зараз створюють центр творчої реабілітації «Бережниця» на Верховинщині. Валентин Гонтар - пряма мова:

Розпочався проект “Творча криївка” теж на Верховинщині, в Дземброні.   З бійцями працюють волонтери, психологи, масажисти, народні майстри, художники. У тридцяти заїздах творчу реабалатцію пройшло 260 бійців, п’ята частина з них - з Прикарпаття.

Галина Добош АТО друкувати друкувати 15 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика