<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Відбудеться підсумковий семінар проекту зі створення добровільних протипожежних формувань

imgres Підсумковим   у рамках реалізації німецько-українського проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах Івано-Франківської області» стане семінар «Удосконалення організації діяльності добровільних пожежних дружин (команд) у сільських і селищних громадах», який розпочнеться сьогодні, 5 вересня, і триватиме до 7 вересня.

Проводять його обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприяння Фонду Ганса Зайделя (ФРН) та спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. До проекту були залучені сільські і селищні голови, які займаються формуванням добровільних пожежних дружин (команд) у своїх громадах. Вони мали можливість дізнатися про досвід ФРН, а також обмінюватися власним досвідом. Проект власне розроблено за участю референтів Фонду Ганса Зайделя доктора Юргена Вальхсхьофера і керівника окружної пожежної служби у відставці Вальтера Шваба з Німеччини. Протягом цього року було 7 виїзних семінарів, надавалися консультації, проводився моніторинг успішності розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах. Відбулися також змагання між районними командами членів добровільних пожежних формувань. Під час навчального візиту до Федеративної Республіки Німеччини прикарпатці ознайомлювалися з практикою діяльності таких формувань у громадах землі Баварія.І ось тепер підсумковий семінар. Аналізуватиметься і узагальнюватиметься набутий досвід. У вівторок учасники семінару проведуть виїзне практичне заняття на базі Вишківської сільської ради Долинського району з презентацією досвіду діяльності добровільної пожежної команди і створення підрозділу місцевої пожежної охорони у цьому селі. У середу буде презентовано виданий у рамках проекту збірник методичних рекомендацій та матеріалів «Створення підрозділів добровільної пожежної охорони», який зможуть отримати усі сільські і селищні ради нашої області. Цікаво, що з досвідом роботи органів місцевого самоврядування Прикарпаття у сфері пожежної безпеки у семінарі ознайомлюватимуться представники Київської та Чернігівської областей, які візьмуть участь у семінарі. Загалом проект спрямований на поліпшення стану пожежної безпеки у громадах області. Кращі ініціативи громад на конкурсній основі будуть підтримані в наступному році з бюджету обласної ради.

Галина Добош Проекти друкувати друкувати 15 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика