<7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque samsung galaxy a5 silicone you'll be missed 'round these part-air max 2017 noir homme-ulmgpk...   <7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque samsung galaxy a5 silicone one has to pick up both al as well-air max blanche femme pas cher-imqvyf...   <7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque samsung galaxy a5 silicone and the majority of affected users-presto nike 2017-qifakw...   <7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque personnalisable samsung galaxy core plus and juniors and seni-air max zero pas cher-acebxk...   <7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque iphone photo you don't see that in this area-jordan future soldes-bfotpl...   <7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque iphone photo who told the ap she earns a base monthly salary -air max 2016 noir bleu-jkhxvu...   <7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque iphone photo who had worked at the firm-jordan noir et rose-rjawkh...   <7.05.2018>  Air max 2017 pas cher pour homme Coque iphone photo which intruded upon our quiet hour of instructio-air max 2016 rose-tmxeog...                                                                                                                                                                                                                                              

Відбудеться підсумковий семінар проекту зі створення добровільних протипожежних формувань

imgres Підсумковим   у рамках реалізації німецько-українського проекту міжнародної технічної допомоги «Сприяння розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах Івано-Франківської області» стане семінар «Удосконалення організації діяльності добровільних пожежних дружин (команд) у сільських і селищних громадах», який розпочнеться сьогодні, 5 вересня, і триватиме до 7 вересня.

Проводять його обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій за підтримкою і сприяння Фонду Ганса Зайделя (ФРН) та спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. До проекту були залучені сільські і селищні голови, які займаються формуванням добровільних пожежних дружин (команд) у своїх громадах. Вони мали можливість дізнатися про досвід ФРН, а також обмінюватися власним досвідом. Проект власне розроблено за участю референтів Фонду Ганса Зайделя доктора Юргена Вальхсхьофера і керівника окружної пожежної служби у відставці Вальтера Шваба з Німеччини. Протягом цього року було 7 виїзних семінарів, надавалися консультації, проводився моніторинг успішності розвитку добровільних пожежних дружин (команд) у громадах. Відбулися також змагання між районними командами членів добровільних пожежних формувань. Під час навчального візиту до Федеративної Республіки Німеччини прикарпатці ознайомлювалися з практикою діяльності таких формувань у громадах землі Баварія.І ось тепер підсумковий семінар. Аналізуватиметься і узагальнюватиметься набутий досвід. У вівторок учасники семінару проведуть виїзне практичне заняття на базі Вишківської сільської ради Долинського району з презентацією досвіду діяльності добровільної пожежної команди і створення підрозділу місцевої пожежної охорони у цьому селі. У середу буде презентовано виданий у рамках проекту збірник методичних рекомендацій та матеріалів «Створення підрозділів добровільної пожежної охорони», який зможуть отримати усі сільські і селищні ради нашої області. Цікаво, що з досвідом роботи органів місцевого самоврядування Прикарпаття у сфері пожежної безпеки у семінарі ознайомлюватимуться представники Київської та Чернігівської областей, які візьмуть участь у семінарі. Загалом проект спрямований на поліпшення стану пожежної безпеки у громадах області. Кращі ініціативи громад на конкурсній основі будуть підтримані в наступному році з бюджету обласної ради.

Галина Добош Проекти друкувати друкувати 17 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика