<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську триває прийом заявок на участь у третьому конкурсі програми «Міські Ґранти»

imgres В Івано-Франківську триває прийом заявок на участь у третьому конкурсі програми «Міські Ґранти». Нагадаємо, що у ході двох попередніх платформа «Тепле Місто» визначила сім тематичних пріоритетів, на які може бути надана підтримка.

Це, зокрема, міський простір, сучасне мистецтво, гарячий спорт, стала мобільність, екологія та енергоефективність, прогресивна освіта, а також ініціативи, пов’язанні зі змінами традиційної системи освіти та розвиток прогресивного підприємництва. Один проект може відповідати більше, ніж одному пріоритету.Загальний бюджет конкурсу 60 тисяч гривень. Максимальна сума на один проект - 15 тисяч. Прийом заявок триватиме до 25 вересня.  Варто зазначити, що усі проекти переможці будуть втіленні в період з 20 жовтня цього року до 20 січня наступного.

Мар'яна Басалига Проекти друкувати друкувати 11 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика