<24.06.2017>  Майстер-клас від виноградарів - автор Добош Галина ...   <23.06.2017>  Людина і зброя. Вперше на МіГ-29 - автор Букатчук Христина ...   <23.06.2017>  Думки на щодень. Сергій Бубка. - автор Каразуб Ірина ...   <23.06.2017>  Акцент дня. Закарпатська "Райдуга" в Івано-Франківську. - автор Каразуб Ірина ...   <23.06.2017>  Бандура давня і сучасна: Гриньків, Дедюх, Губ'як - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <23.06.2017>  Акцент дня. Лікар – реабілітолог - автор Витвицький Степан ...   <23.06.2017>  Цей день в історії - автор Полівчак Руслана ...   <22.06.2017>  Мистецьке Прикарпаття. Куди тікають фахівці і як відбувається децентралізація культури? - автор Каразуб Ірина ...                                                                                                                                                                                                                                              

Більше трьох десятків прикарпатських шкіл поповняться новими комп’ютерами

images Більше трьох десятків прикарпатських шкіл поповняться новими комп’ютерами. Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків погодила розподіл комп’ютерної техніки для загальноосвітніх навчальних закладів краю.

Її придбали за кошти обласного бюджету в рамках Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки. Про це інформує прес-служба обласної ради. За словами директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віктора Кімаковича, техніку розподіляли, виходячи з найбільшої потреби у школах, а також враховуючи надходження з профільного Міністерства. Комп’ютери закуповувалися через тендери, вартість кожного – близько 10 тисяч гривень. Задля врахування потреб населення голова обласної ради Олександр Сич рекомендував профільному департаменту ОДА та керівництву районів і міст області при розподілі шкільної техніки у майбутньому консультуватися з депутатами обласної ради, які знають про проблеми у районах, де були обрані. Разом з цим, депутатська комісія позитивно проголосувала за розподіл шкільних меблів для загальноосвітніх навчальних закладів області. До початку навчального року було придбано півсотні таких комплектів, вартістю понад 14 тисяч гривень кожний. Окрім цього, депутати облради погодили внесення змін до переліку заходів на 2016 рік Програми розвитку освіти Івано-Франківщини. Йдеться, зокрема, про передбачення в обласному та місцевих бюджетах коштів на придбання автобусів для перевезення учнів та педагогічних працівників, які проживають у сільській місцевості в сумі 5,6 мільйона гривень. Ще 200 тисяч гривень передбачено на забезпечення шкіл навчальними комп’ютерними комплексами, мультимедійними класами, заміну застарілої комп’ютерної техніки.

Ольга Котюк Влада, Освіта друкувати друкувати 21 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика