<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Жителі с. Петранка Рожнятівського району вимагають ремонту аварійного моста, щоб дітям було безпечно ходити до школи

imgres Громада великого гірського села Петранка Рожнятівського району вимагає ремонту аварійного дерев’яного моста, щоб дітям було безпечно ходити до школи, і провела публічну акцію протесту. Про це повідомила громадська активістка Євгенія Бардяк.

Уже п’ятий рік люди пишуть звернення до районної та обласної влади з проханням вирішити це проблемне питання, проте тільки нещодавно справа, здавалося, зрушила з мертвої точки. Навесні цього року було виділено 540 тисяч гривень з обласного бюджету на берегоукріплення у ділянці моста через річку Бережниця у “горішній” Петранці. З районного бюджету передбачено 100 тисяч на відновлення моста. Після звернення до голови обласної адміністації отримали ще 100 тисяч з 300 обіцяних. Проте ремонтні роботи не розпочалися. Це змусило батьків організувати акцію, в рамках якої діти замість школи вийшли також на протест, аби привернути увагу чиновників усіх рівнів. Як зазначив сільський голова Дмитро Курпіль, для двох видів робіт – берегоукріплення і ремонт моста – обрано різних підрядників. Оскільки берегоукріплювальні заходи взаємопов’язані з ремонтом моста, то жодних дій ні на одному об’єкті, ні на іншому не відбувається через брак фінансування останнього. Після акції відбулася тристороння зустріч у Рожнятові. Підрядник обіцяв приступити до ремонту моста на цьому тижні при умові, що влада надасть йому гарантійного листа про виплату коштів у повному об’ємі. Згоду було отримано.

Галина Добош Освіта друкувати друкувати 33 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика