<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Папа Римський Франциск проголосив Матір Терезу святою

imgres“Якщо ти робиш добро, люди звинуватять тебе в потаємній корисливості і себелюбстві. І все ж, твори добро! Добро, зроблене тобою, завтра ж забудуть. І все ж, твори добро!” (із заповідей Матері Терези).

Папа Римський Франциск проголосив матір Терезу святою. У неділю у Ватикані відбулася церемонія канонізації, в якій взяли участь близько 100 тисяч людей, були присутні офіційні делегації з понад 20 країн світу. Прозвучав заклик наслідувати матір Терезу, яка зробила справу милосердя провідником свого життя і шляхом до святості. За ці милосердні справи католицька монахиня, яка прославилася організацією медичної допомоги індійським бідним, отримала Нобелівську премію миру. Символічно також, що канонізація матері Терези відбулася у Рік Божого Милосердя. А також Мати Тереза говорила: “віддай світу найкраще, що в тебе є!”.

Галина Добош Духовність друкувати друкувати 13 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика