<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Цими днями триває Синод Єпископів УГКЦ

url До кінця тижня (11 вересня) триватиме Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, що розпочався цими днями на Львівщині. Єпископи прибули з усього світу, щоб стати перед обличчям Богородиці «Милосердя двері», – відзначив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Головною темою цього Синоду є «Дияконія» (служіння). «Ми, єпископи, – зауважив Предстоятель Церкви, – хочемо себе запитати, як ми повинні ділитися Божим милосердям з тими, хто його найбільше потребує. Хочемо запитати себе, наскільки ми чинимо діла милосердя щодо тіла і душі ближнього, наскільки наші єпархії та парафії є цими осердями, котрими горить вогонь Божого милосердя для кожного потребуючого, незалежно від того, якою мовою він розмовляє, до якого народу належить чи до якої церкви ходить». В Архиєрейській Літургії, з якої розпочався синод, взяли участь поважні гості: Архиєпископ Клаудіо Гуджеротті, Апостольської нунцій в Україні, та Патріарх Григорій ІІІ (Лахам), Глава Мелхітської Греко-Католицької Церкви, яка знаходиться у Сирії. В цьому синоді беруть участь Івано-Франківські Архієреї: Архієпископ і Митрополит Кир Володимир (Війтишин) та Єпископ-помічник Преосвященний Владика Йосафат (Мощич). У ході синоду представили результати дослідження соціального служіння в парафіях УГКЦ. «За цими даними, поки стан соціального служіння УГКЦ не є достатнім. Лише три відсотки парафій здійснюють служіння неповносправним, тільки чотири – годують потребуючих. Найуспішнішою є допомога хворим – 30 відсотків парафій, збір одягу і харчів – 47 відсотків парафій», – констатував керівник Відділу соціальних питань УГКЦ о. Андрій Нагірняк.

Ірина Каразуб Релігія друкувати друкувати 11 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика