<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Зміцнити соборність греко-католицьких церков у світі - одна з тем Синоду УГКЦ

images Патріарх Антіохії та всього Сходу, Олександрії та Єрусалима Мелхітської Греко-Католицької Церкви Блаженніший Григорій ІІІ у своїй промові до Священного Синоду Української Греко-Католицької Церкви, який зараз відбувається у Брюховичах, запропонував кроки, як «зміцнити нашу соборність, наше церковне сопричастя», - інформує департамент УГКЦ.

Свій «синодальний» візит Патріарх Григорій ІІІ вважає благословенням для обох наших Церков. Патріарх озвучив конкретні пропозиції, «які перегукуються зі Спеціальною асамблеєю для Близького Сходу Синоду Єпископів Католицької Церкви щодо спільності та свідчення в Церкві на Близькому Сході». Перше, що пропонує Патріарх українським греко-католикам, – створити структуру для постійної робочої комунікації між нашими двома Церквами, найчисельнішими серед греко-католицьких Церков. Друге – спільно працювати над творенням Асамблеї греко-католицьких Церков, яка могла б бути дуже корисною для розвитку наших Церков у рамках сопричастя з Римом. Третє – створити спільну комісію з вивчення положень Кодексу Канонів Східних Церков (ККСЦ), які є важливими для наших Церков, зокрема щодо еклезіології, прав Патріархів тощо. Щодо четвертої пропозиції, то Глава Мелхітської Церкви зазначив, що він заснував велику семінарію на Святій Землі, у Бейт-Сагурі, недалеко від Вифлеєма, де можуть розташуватися 25 семінаристів. «Сьогодні семінарія є порожня, оскільки я не можу надсилати туди арабських семінаристів. Я можу надати її в користування вашій Церкві», – запропонував Патріарх Григорій ІІІ. Також він запропонував спільно працювати над скликанням Надзвичайного Синоду всіх греко-католицьких Церков, щоб посилити роль Церков у сопричасті з Римом, зміцнити стосунки між нашими Церквами та з Римом, а також із православними Церквами.

Ірина Каразуб Релігія друкувати друкувати 9 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика