<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

ПНУ - четвертий у рейтингу прозорості

imgres Прикарпатський національний університет – 4-ий у Рейтингу прозорості університетів України. Його результати опублікував Інформаційно-аналітичний портал “Вища освіта”.  Щорічний рейтинг демонструє, наскільки університети готові бути відкритими та інформувати про свою політику через власні сайти.

Від лютого до липня   аналітичний центр CEDOS     проводив моніторинг сайтів ста вісімдесяти шести університетів, аби дізнатись, які з них є найбільш прозорими і відкритими та найбільше дбають про поінформованість своїх вступників, студентів та викладачів. В охоплених рейтингом університетах навчається понад 90% усіх студентів в Україні. Більш як 40 показників було об’єднано у 6 груп: адміністративна і фінансова прозорість, стратегічний план розвитку, інформація про можливості працевлаштування для випускників, про можливості міжнародного обміну та головне - про зміст навчальних програм. Доступність даних виміряли за 100-бальною шкалою. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника    вже другий рік поспіль увійшов у ТОП-10 щорічного рейтингу прозорості університетів України, - повідомила Прес-служба вишу. Цьогоріч Прикарпатський університет набрав понад 65 балів і посів посів четверте місце. Дослідження здійснювалося в рамках проекту “Ініціативи з розвитку українських аналітичних центрів” Міжнародного фонду “Відродження” у співпраці з Фондом розвитку аналітичних центрів  за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні.

Наталія Асатурян Освіта друкувати друкувати 10 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика