<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Стартував VI Всеукраїнський екологічний конкурс - "Відповідальність за створіння"

imgres Під гаслом “Милосердні як Отець!” стартував IV Всеукраїнський екологічний конкурс “Відповідальність за створіння”. Починаючи з 2011 року, Екобюро УГКЦ щорічно проводить таке творче змагання задля популяризації екологічно-екуменічного свята – Дня Бога Творця, який всесвітня християнська спільнота відзначає 14 вересня як день молитви та відповідальності за природне довкілля.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок. Переможець отримає суперприз - електричний велосипед. До участі в змаганні запрошуються всі охочі: незалежно від віку, роду діяльності чи конфесійної приналежності. Роботи потрібно надіслати до 17 жовтня в Бюро УГКЦ з питань екології, що в Івано-Франківську по вулиці Гарбарська, 22. Детальніше на сайті УГКЦ.

Ірина Каразуб Духовність, Конкурси друкувати друкувати 22 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика