<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

7 вересня у Ріо-де-Жанейро розпочинаються 15-і паралімпійські ігри. У складі національної збірної — троє прикарпатців

imgres Сьогодні, 7 вересня, у Ріо-де-Жанейро розпочинаються 15-і паралімпійські ігри. У них візьмуть участь майже 4 з половиною тисячі спортсменів зі 161 країни світу. Цьогоріч на Олімпіаду вирушить найчисельніша за роки незалежності українська  паралімпійська збірна  – це 172 спортсмени.

Вони будуть змагатися за нагороди у 15 з 22 видів спорту. Свою причетність до цієї спортивної події світового рівня продемонстрував і наш Івано-Франківськ — на площі Івана Франка було урочисто піднято два прапори: український та олімпійський. У складі національної збірної є троє прикарпатців. Хто вони і які мають шанси повернутися з нагородами, розповідає Іван Балагутрак — начальник регіонального центру з питань фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт»:

Честь підняти прапори була надана іменитим прикарпатським паралімпійцям-легкоатлетам Василю Філенку та Роману Месику. Це право вони заслужили численним перемогами на змаганнях найвищих рівнів. Роман також був учасником Паралімпіади в Афінах 2004 року, де став 5-м у багатоборстві:

Роман впевнений, що прикарпатці зроблять все, щоб гідно виступити в Ріо. Адже вони багато тренувалися. А також має велику надію на ще одну власну олімпіаду.  Побажаємо нашим землякам перемог!

Світлана Гах Спорт друкувати друкувати 10 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика