<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську відбудеться відкритий мистецький лекторій - "Історія мистецтва 19-21 століття через призму мистецтва"

imgres В Івано-Франківську відбудеться відкритий мистецький лекторій - “Історія мистецтва XIX-XXI століття через призму мистецтва”. Лектор заходу – менеджер культурних проектів, експерт з сучасного мистецтва, випускниця коледжу Christie’s Education за фахом «Сучасне мистецтво і мистецтво ХХ століття» Катерина Тейлер.

На прикладах великих і спірних творів мистецтва вона пояснить, як вчитися розуміти те, що вам не подобається і навіщо це робити. Разом з Катериною можна буде простежити, чим жило мистецтво, починаючи з середини ХIХ століття, і чому до XХI століття воно стало тим, чим стало. Друга частина лекції охопить тему мистецтва у публічному просторі. Зокрема питання, кому воно належить, як з ним працювати і навіщо залучати спільноти на всіх етапах реалізації проекту. Отже,  9 вересня о 19.00, громадський ресторан Urban Space 100.

Мар'яна Басалига Анонс, Мистецтво друкувати друкувати 8 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика