<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Нічні чування за Україну

imgres Прикарпатців запрошують на нічні чування перед  іконою «Милосердя двері», що саме знаходиться у львівському соборі Святого Юра. Стародавня українська ікона з польського міста Ярослав, яка належить Українській Греко-Католицькій Церкві, вперше прибула в Україну. 

Вона вважається чудотворною. Коронована Папою Іваном Павлом ІІ. Є офіційною іконою Року Божого милосердя у греко-католицькій церкві: на особисте побажання Папи Франциска цей образ перебував у Ватикані під час відкриття Ювілейного року. Нічні чування з молитвами за Україну відбудуться з 9 на 10 вересня. Виїзд до Львова у п’ятницю о 16 год. Запис - у захристі церкви Христа Царя монастиря отців василіян в Івано-Франківську. Духовний провідник чувань - о. Порфирій, ЧСВВ.

Наталія Асатурян Духовність друкувати друкувати 5 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика