<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

В івано-франківському Бастіоні відбудеться фестиваль хендмейду "Dream space"

imgres У суботу, 10 вересня, в івано-франківському Бастіоні відбудеться фестиваль хендмейду під назвою “Dream space”. Організатори заявляють, що це перша схожа подія в Івано-Франківську. Мета - створення більшої кількості місць для відпочинку, поширення продуктів українського виробництва, а також збір коштів на благодійність.

Тож на заході можна буде відвідати дизайн-маркет українських виробників одягу та аксесуарів, які вже встигли зарекомендувати себе в Україні та світі,  лаунж-зону,  фудкорти від молодих рестораторів. Для гостей фестивалю підготовлена багата музична програма. Також діятиме літературний куток. Дітей чекають різні майстер-класи, а дорослих - показ стрічки українського виробництва“Такі красиві люди” та розмова з її режисером. Учасники фестивалю приїдуть зі Львова, Києва, Чернівців, один учасник з Луганська. Загалом, участь у арт-фестивалі візьмуть 30 учасників.

Ольга Котюк Фестивалі друкувати друкувати 20 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика