<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

10 вересня у Львові відбудеться вечір пам’яті Богдана Вандяка

imgres “...створюючи мистецькі образи, часто використовую набутий життєвий досвід або ж трансформую переживання іншої людини на себе. Передовсім намагаюсь знайти відповіді на запитання, які ставлю перед самим собою” - Богдан Вандяк.

Від виставки в Івано-Франківську до виставки та вечора пам’яті у у Львівському Музеї етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України. Незабути про непересічний талант нашого земляка Богдана Вандяка, який рік тому у Торонто раптово відійшов у вічність, допомагає його племінник, теж художник, Віталій Бєлоусов. Тож йому слово:

Розпочнеться вечір пам’яті Богдана Вандяка у Львові 10 вересня о 16 год.

Ольга Котюк Пам'ять друкувати друкувати 24 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика