<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Коломийська влада почує громаду, а платформа "Відкрите місто" посприяє в цьом

imgres Сьогодні міський голова Коломиї Ігор Слюзар, директор Проекту ПРОМІС Олександр Кучеренко, Президент Фонду Східної Європи Віктор Лях, громадські діячі та підприємці міста підпишуть Меморандум про взаєморозуміння щодо спільного втілення ініціатив у сфері електронної демократії та електронного врядування між Проектом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) та Фондом Східна Європа.

Коломия стане першим містом-партнером, яке за підтримки Проекту ПРОМІС буде підключене до інтерактивної веб-платформи «Відкрите місто». Це дасть можливість громадянам привертати увагу до актуальних проблем своїх громад, місцевій владі – оперативно реагувати на ці проблеми, громадам – самоорганізовуватися навколо вирішення проблем, місцевому бізнесу та інститутам громадського суспільства – планувати свої благодійні ініціативи, базуючись на реальних потребах громад. Сьогодні платформа вже впроваджена і успішно реалізується в 27 містах України. Проект ПРОМІС за фінансової підтримки Уряду Канади реалізує Федерація канадських муніципалітетів. Стартував у квітні 2015 року і триватиме до грудня 2020-го. Партнери: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і економічного розвитку і торгівлі України, Асоціація міст України, обласні ради та обласні державні адміністрації чотирьох областей - Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської і Полтавської - та 16 обраних міст-партнерів.

Ольга Котюк Проекти друкувати друкувати 4 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика