<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

На Верховинщині проведуть кіномистецький фестиваль

imgres У селищі Верховина готуються до проведення кіномистецького фестивалю, присвяченого стрічці українського кінорежисера Бориса Івченка «Анничка». В основі фільму, відзнятого на кіностудії імені Олександра Довженка у 1968 році, - романтична історія кохання юної гуцулки і радянського партизана, якому дівчина врятувала життя.

Головні ролі в «Анничці» виконали Любов Рум’янцева-Чорновал, Ґріґоре Ґріґоріу, Костянтин Степанков, Іван Миколайчук, Борислав Брондуков. У програмі кінофестивалю «Тіні забутих предків: стежками фільму «Анничка», який має відбутися 29-30 вересня, зустріч з творцями і акторами фільмів «Тіні забутих предків» та «Анничка», ознайомлення з місцями зйомок, «круглий стіл» за участю кінематографістів і кінокритиків України.

Світлана Усатюк Фестивалі друкувати друкувати 18 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика