<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

"Режисер без вихідних" вийшла книга про нашого краянина Заслуженого діяча мистецтв України Богдана Струтинського

01-40

У Київському Будинку Книги відбулася презентація книги “Режисер без вихідних”. Про українського театрального режисера, директора і художнього керівника Київського національного академічного театру оперети України, народного артиста  України та нашого краянина Богдана  Струтинського, - йдеться на сайті Міністерства культури України.

Автор видання - відомий  мистецтвознавець Яна Іваницька - у своїй книзі  через призму творчої діяльності Богдана  Струтинського розповіла про таємниці його складної, але цікавої творчої професії. Вперше у виданні публікуються невідомі факти з історії Національного театру оперети, а також розкриваються секрети менеджерської та  продюсерської  діяльності. “Колись я почув таку фразу: “Збуваються тільки божевільні  мрії” . Написати книгу – це було однією з таких мрій, а ще й видати! Втім, це заслуга усієї команди, яка увесь час знаходилась поруч, без них нічого б не було”, - поділився   своїми відчуттями Богдан Струтинський. Привітати з презентацією прийшов, зокрема, і Міністр культури України Євген Нищук.

Ірина Каразуб Презентації друкувати друкувати 16 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика