<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

"Режисер без вихідних" вийшла книга про нашого краянина Заслуженого діяча мистецтв України Богдана Струтинського

01-40

У Київському Будинку Книги відбулася презентація книги “Режисер без вихідних”. Про українського театрального режисера, директора і художнього керівника Київського національного академічного театру оперети України, народного артиста  України та нашого краянина Богдана  Струтинського, - йдеться на сайті Міністерства культури України.

Автор видання - відомий  мистецтвознавець Яна Іваницька - у своїй книзі  через призму творчої діяльності Богдана  Струтинського розповіла про таємниці його складної, але цікавої творчої професії. Вперше у виданні публікуються невідомі факти з історії Національного театру оперети, а також розкриваються секрети менеджерської та  продюсерської  діяльності. “Колись я почув таку фразу: “Збуваються тільки божевільні  мрії” . Написати книгу – це було однією з таких мрій, а ще й видати! Втім, це заслуга усієї команди, яка увесь час знаходилась поруч, без них нічого б не було”, - поділився   своїми відчуттями Богдан Струтинський. Привітати з презентацією прийшов, зокрема, і Міністр культури України Євген Нищук.

Ірина Каразуб Презентації друкувати друкувати 12 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика