<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Центр спадщини вигодської вузькоколійки запрошує!

images Центр спадщини вигодської вузькоколійки - один із найбільш інтерактивних і пізнавальних в області. Створений впродовж 2-х років з 2013 по 2015-й у рамках проекту “Карпатські вузькоколійки” Центр завжди радий відвідинам гостей.

Розмістили його у колишній резиденції барона фон Поппера. Звісно, відновленій і відреставрованій. Саме він, німець за національністю, і є батьком карпатської вузькоколійної залізниці. Експозиція Центру багата та сучасна і розповідає найцікавіше про лісозаготівельну та лісообробну галузі Карпат. Детальніше про  це розповідає директор КП “Центр спадщини вигодської вузькоколійки” Сергій Андрусяк:

Також відвідувачам пропонують переглянути півгодинний пізнавальний фільм. У ньому не тільки цікава графіка, дизайнерський підхід і неймовірні зйомки, але й архівні матеріали та цікава розповідь. А турист, якому цікаво побачити вузькоколійку на власні очі, завжди може прокататися нею. Адже станція, на якій карпатський трамвайчик набирає пасажирів, - зовсім поруч.

Софія Шеметуха Туризм друкувати друкувати 14 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика