<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

Центр спадщини вигодської вузькоколійки запрошує!

images Центр спадщини вигодської вузькоколійки - один із найбільш інтерактивних і пізнавальних в області. Створений впродовж 2-х років з 2013 по 2015-й у рамках проекту “Карпатські вузькоколійки” Центр завжди радий відвідинам гостей.

Розмістили його у колишній резиденції барона фон Поппера. Звісно, відновленій і відреставрованій. Саме він, німець за національністю, і є батьком карпатської вузькоколійної залізниці. Експозиція Центру багата та сучасна і розповідає найцікавіше про лісозаготівельну та лісообробну галузі Карпат. Детальніше про  це розповідає директор КП “Центр спадщини вигодської вузькоколійки” Сергій Андрусяк:

Також відвідувачам пропонують переглянути півгодинний пізнавальний фільм. У ньому не тільки цікава графіка, дизайнерський підхід і неймовірні зйомки, але й архівні матеріали та цікава розповідь. А турист, якому цікаво побачити вузькоколійку на власні очі, завжди може прокататися нею. Адже станція, на якій карпатський трамвайчик набирає пасажирів, - зовсім поруч.

Софія Шеметуха Туризм друкувати друкувати 11 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика