<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Надвірнянці покращують екологічну ситуацію в місті

Надвірна Найближчим часом у Надвірнянській дитячій центральній районній лікарні оновлять систему водовідведення, споруджену ще в 70-х роках минулого століття. Загальна вартість робіт складатиме 280 тисяч гривень, зазначають у міській раді. Окрім фінансування з місцевого бюджету, планують залучити кошти з обласної скарбниці, передбачені для проектів екологічного спрямування.

Адже реконструкція зношеної системи водовідведення, а саме ремонт каналізаційного колектора та насосної станції, дозволить знизити рівень забруднення грунтових вод. Наразі в дитячій лікарні вже стартували ремонтні роботи. Для цього в Надвірній підготували проектно-кошторисну документацію та почали встановлювати насосну станцію, яка працюватиме в автоматичному режимі. Щоб поліпшити екологію рідного міста, надвірнянці хочуть також розширити компостуючі майданчики та реконструювати радіальні відстійники на очисних спорудах.

Світлана Усатюк Екологія друкувати друкувати 10 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика