<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

У рамках українсько-польського проекту проводитимуть конкурс "Юніор бізнесу" для учнів ПТУ

imgres На цьому тижні, 16 вересня, відбудеться круглий стіл  у рамках проекту „Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання”.

Такий проект спільно реалізують Фундація розвитку місцевої демократії Малопольського інституту територіального самоврядування і адміністрації в Кракові (Польща) та Громадський центр «Ділові Ініціативи» з Івано-Франківська і Західноукраїнський регіональний навчальний центром у Львові за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща, програма «Співпраця задля розвитку 2016». Спрямований він на підвищення якості професійної і бізнес-освіти в окремих професійних навчальних закладах на території Західної України, в тому числі з використанням методів моделювання реальних умов праці та пристосування до потреб регіональних ринків праці. Під час круглого столу про це говоритимуть представники регіональних адміністрацій освіти, управлінь праці та центрів зайнятості, професійно-технічних навчальних закладів, роботодавців. А ще складовою проекту буде конкурс “Юніор-бізнес”. У нас уже є досвід проведення такого конкурсу серед учнів шкіл, тепер він проводитиметься і серед вихованців ПТУ. Говорить координатор проекту, викладач Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі національного технічного університету нафти і газу Тетяна Кулик:

Конкурс “Юніор-бізнес-3” розпочнеться наприкінці вересня і триватиме протягом жовтня. У листопаді переможці поїдуть до Польщі. Детальніше про умови участі у конкурсі можна дізнатися на сайті Громадського центру “Ділові ініціативи”.

Галина Добош Проекти друкувати друкувати 31 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика