<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Яремче приймає учасників конференції готельєрів

imgres В Яремче на базі оздоровчого комплексу «Карпати» розпочалася конференція готельєрів на тему: «Об’єднання готельєрів Яремчанщини – запорука туристичного розвитку та економічного зростання регіону».

Учасники заходу, серед яких представники готелів, садиб, туристичних фірм, обговорять перспективи готельного бізнесу та необхідність створення «Асоціації готельєрів Яремчанщини». На конференції з доповіддю про шляхи розвитку туристичної галузі в державі виступить начальник департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга.Завтра він зустрічатиметься з працівниками туристичної галузі в області та журналістами, щоб поговорити  про ефективність державної політики у сфері туризму та курортів.  Зустріч відбудеться об 11.00 у кабінеті 700 в облдержадміністрації.

Світлана Усатюк Туризм друкувати друкувати 36 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика