<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську відбудеться презентація книги філософа-публіциста Дмитра Савченка "Zakolot"

imgres Сьогодні в Івано-Франківську відбудеться презентація книги сучасного дослідника італійського футуризму, філософа-публіциста Дмитра Савченка “Zakolot”. Книга має автобіографічний характер та багата на аналітику.

Революційні настрої незмінно витають в повітрі і лише чекають, поки сильні та небайдужі, нинішні й майбутні герої вдихнуть на повні груди і звершать довгоочікуваний Заколот!.. Як зазначив сам автор, його книга рекомендована до прочитання усім шукачам пригод, пройдисвітам, провокаторам, політичним екстремістам, себаритствуючим естетам, завершеним негідникам, релігійним фундаменталістам та аферистам і схвалена “Міністерством Нападу та Наступу України”. Отже, сьогодні о 17 годині, вул. Грушевського 18, НД “Просвіта”.

Мар'яна Басалига Анонс, Презентації друкувати друкувати 5 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика