<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську відбудуться заходи з нагоди Дня рятівника

images 17 вересня своє професійне свято відзначають працівники пожежно-рятувальної служби України. З цієї нагоди сьогодні в Івано-Франківську відбудеться ряд заходів, - інформує прес-служба управління.

Отже, у програмі - святкове Богослужіння до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Неопалима Купина в катедральному соборі Святого Воскресіння о 13 годині. По завершенні - урочиста хода керівництва та працівників Управління ДСНС в області до пам’ятника Іванові Франку, що по вул. Незалежності та кінно-бочковий хід, який був на озброєнні пожежників Станіславова до 1924 року. О 14:00 тут розпочнуться урочисті заходи та святковий концерт. Тут слухачі курсів первинної професійної підготовки навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області присягнуть на вірність народу України, після цього  гості та жителі міста завдяки інсценізації подій минулого дізнаються про історію становлення пожежно-рятувальної служби Прикарпаття. Паралельно також проходитиме виставка робіт учасників конкурсу дитячого малюнка.

Михайло Качанський Анонс, Календар друкувати друкувати 33 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика