<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську відбудуться заходи з нагоди Дня рятівника

images 17 вересня своє професійне свято відзначають працівники пожежно-рятувальної служби України. З цієї нагоди сьогодні в Івано-Франківську відбудеться ряд заходів, - інформує прес-служба управління.

Отже, у програмі - святкове Богослужіння до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Неопалима Купина в катедральному соборі Святого Воскресіння о 13 годині. По завершенні - урочиста хода керівництва та працівників Управління ДСНС в області до пам’ятника Іванові Франку, що по вул. Незалежності та кінно-бочковий хід, який був на озброєнні пожежників Станіславова до 1924 року. О 14:00 тут розпочнуться урочисті заходи та святковий концерт. Тут слухачі курсів первинної професійної підготовки навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області присягнуть на вірність народу України, після цього  гості та жителі міста завдяки інсценізації подій минулого дізнаються про історію становлення пожежно-рятувальної служби Прикарпаття. Паралельно також проходитиме виставка робіт учасників конкурсу дитячого малюнка.

Михайло Качанський Анонс, Календар друкувати друкувати 34 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика