<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Прикарпаттю обіцяють електрифікацію залізничних колій

images Івано-Франківщина – чи не єдина область в Україні, яка не має електрифікованих залізничних колій. Про це на засіданні постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства повідомив Сергій Подошва, директор департаменту промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

За його словами, упродовж декількох наступних років ситуація може змінитися на краще:

Також в області працюватимуть над тим, аби збільшити кількість дизель-потягів для приміських пасажирських перевезень. Адже зараз на маршрути із необхідних 20-ти відправляються лише 11 поїздів,більшість з яких відслужили по 30-40 років. Збільшуватимуть і кількість потягів на маршрутах міжобласного сполучення, особливо у напрямку Києва.

Світлана Усатюк Залізниця друкувати друкувати 29 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика