<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Прикарпаття очікує на V Міжнародний етнофест "РОДОСЛАВ"

images Поступово Івано-Франківськ стає центром перетину національно-культурних меридіанів. Наше місто готується до V Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «РОДОСЛАВ», який відбуватиметься 24 - 25 вересня.

Востаннє його проводили у 2012 році. Серед гостей цьогорічного - представники 15 українських регіонів, а також мистецькі колективи і майстри народних ремесел з п’яти країн світу. Розповідає директор департаменту  культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак:

Родзинкою фестивалю буде всеукраїнська молодіжна акція “Українському роду нема переводу”. У суботу, 24 вересня, о 10.30 понад тисячу юнаків і дівчат у вишиванках пройдуть урочистою ходою від пам’ятника Іванові  Франкові до площі Ринок. Як зазначають у департаменті культури, загальна казна етнофесту “РОДОСЛАВ” - понад півмільйона гривень. З обласного бюджету виділили п’яту частину суми, решта коштів надійде від меценатів.

Христина Букатчук Фестивалі друкувати друкувати 76 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика