<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

«Івано-Франківськгаз» відкрив сучасний центр обслуговування клієнтів

gaz «Івано-Франківськгаз» відкрив сучасний центр обслуговування клієнтів. Цей перший на Прикарпатті заклад знаходиться в обласному центрі за адресою вул. Короля Данила, 37. Відтепер 100 тисяч побутових споживачів газу зможуть в одному місці швидко, якісно та комфортно отримувати весь спектр послуг: починаючи з консультації щодо особового рахунку і закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі.

Про це — голова правління ПАТ «Івано-Франківстькгаз» Віталій Шульга:

Впроваджена у центрі електронна система дозволяє зменшити час очікування клієнта в черзі. Для клієнтів з дітьми облаштований дитячий куточок. Доступний центр і для людей з особливими потребами: є пандус, оснащена вбиральня. Обслуговують споживачів 14 кваліфікованих операторів. Центр працює з понеділка до п’ятниці, з 8-ої до 17-ої години без перерви на обід. У планах «Івано-Франківськгазу» відкрити аналогічні центри у Коломиї та Калуші.

Світлана Гах Презентації друкувати друкувати 57 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика