<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

«Івано-Франківськгаз» відкрив сучасний центр обслуговування клієнтів

gaz «Івано-Франківськгаз» відкрив сучасний центр обслуговування клієнтів. Цей перший на Прикарпатті заклад знаходиться в обласному центрі за адресою вул. Короля Данила, 37. Відтепер 100 тисяч побутових споживачів газу зможуть в одному місці швидко, якісно та комфортно отримувати весь спектр послуг: починаючи з консультації щодо особового рахунку і закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі.

Про це — голова правління ПАТ «Івано-Франківстькгаз» Віталій Шульга:

Впроваджена у центрі електронна система дозволяє зменшити час очікування клієнта в черзі. Для клієнтів з дітьми облаштований дитячий куточок. Доступний центр і для людей з особливими потребами: є пандус, оснащена вбиральня. Обслуговують споживачів 14 кваліфікованих операторів. Центр працює з понеділка до п’ятниці, з 8-ої до 17-ої години без перерви на обід. У планах «Івано-Франківськгазу» відкрити аналогічні центри у Коломиї та Калуші.

Світлана Гах Презентації друкувати друкувати 54 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика