<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Проблеми професійно-технічної освіти обговорили в Івано-Франківську

imgres “Проблеми професійно-технічної освіти та очікування роботодавців щодо підготовки кваліфікованих кадрів навчальними закладами на території Західної України” обговорили в Івано-Франківську за круглим столом. Зустріч організували у рамках проекту “Активна молодь на ринку праці - підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання”.

Його в Україні спільно реалізують Фундація Розвитку Місцевої демократії Малопольського Інституту Територіального Самоврядування і Адміністрації в Кракові (Польща), Громадський центр “Ділові ініціативи” з Івано-Франківська та Західноукраїнський регіональний Навчальний Центр у Львові, за фінансової підтримки Республіки Польща. Більше знає Софія Шеметуха:

Софія Шеметуха Освіта друкувати друкувати 20 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика