<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

В ІФНМУ проведуть міжнародну конференцію

imgres 6-7 жовтня на базі ІФНМУ відбудеться II-а Міжнародна науково-практична конференція «Терапевтичні читання: сучасні аспекти діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів», присвячена пам’яті академіка Національної академії медичних наук України Євгена Нейка.

Програма засідань розрахована не тільки на терапевтів, але й пульмонологів, кардіологів, нефрологів, гастроентерологів, ендокринологів, ревматологів, гематологів, а також медиків первинної ланки охорони здоров’я – лікарів загальної практики та сімейної медицини і терапевтів. А також для представників суміжних спеціальностей – неврологів, фізіотерапевтів, фахівців з функціональної діагностики. Плануються виступи провідних вчених терапевтичної галузі України та зарубіжжя і майстер-класи за їхньою участю. Під час окремої сесії буде проведений конкурс молодих вчених та сесія стендових доповідей. У межах форуму працюватиме виставка лікарських засобів та виробів медичного призначення. Після завершення конференції всі учасники отримають сертифікати затвердженого зразка.

Наталія Гаєвська Конференції друкувати друкувати 21 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика