<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Дороговартісні медикаменти та обладнання для трьох відділень Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні привезли волонтери Тарас Бережанський з ГО «Волонтерська сотня Мюнхена» та Володимир Курій з БФ «Допомагаємо Україні разом»

images Дороговартісні медикаменти та обладнання для трьох відділень Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні привезли волонтери Тарас Бережанський з ГО «Волонтерська сотня Мюнхена» та Володимир Курій з БФ «Допомагаємо Україні разом». 

Ці організації вже давно забезпечують медзаклади міста та області всім найнеобхіднішим, а також активно допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Цього разу волонтери привезли 12-тиканальний апарат ЕКГ. Досі в лікарні таких було два, але один вийшов з ладу. Тепер буде значно легше. Ще з дороговартісних апаратів — так званий хірургічний степлер для зшивання кишечника. Ціна одного – до п’яти тисяч євро. А привезли аж три. За словами Тараса Бережанського, їх безкоштовно надала колега з Мюнхенської клініки, де працює і він сам. Лікарня отримала також якісний хірургічний інструментарій та надзвичайно  потрібні медпрепарати, зокрема, «Клексан». Його застосовують перед та після операції з видалення тромбів. Ціна однієї ампули – близько тисячі гривень. Ще є сітка для грижової пластики, яку широко використовують за кордоном. Вона також не з дешевих, її вартість – 5-6 тисяч євро.

Світлана Гах Благодійність друкувати друкувати 33 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика