<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Будівництво школи у селі Раковець має шанси продовжитися

imgres На будівництво школи у селі Раковець Богородчанського району, розпочате ще у 2011 році, з обласного бюджету можуть додатково виділити один мільйон гривень. Рішення щодо цього прийматиметься на засіданні сесії обласної ради, яке відбудеться у п’ятницю, 23 вересня.

Винесення на розгляд депутатів питання фінансування продовження будівництва, чому передувало перекриття дороги у Богородчанському районі на початку нового навчального року, підтримали члени постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків. Детальніше про ситуацію розповідає начальник департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Назар Іванів:

Та чи спроможне таке фінансування істотно вплинути на будівництво школи? Очевидно, що навряд. Адже нині для завершення будівельних робіт необхідно вже не 20 мільйонів гривень, як у 2011 році, а в декілька разів більше коштів.

Світлана Усатюк Освіта друкувати друкувати 7 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика