<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

26 вересня відбудеться благодійний концерт «Подаруй дитині мрію»

imgres 26 вересня в обласній філармонії відбудеться благодійний концерт «Подаруй дитині мрію» зі збору коштів на облаштування ігрового майданчика для дітей з особливими потребами на території обласної дитячої клінічної лікарні.

Це вже сьома благодійна акція, яку проводять волонтери з національного медичного університету під патронатом ректорату. На концерті виступатимуть викладачі і студенти вишу Олесь Семчук, Віра Бойчук, Інна Калугіна, медик за фахом Тарас Гроссберг. Доброчинну справу підтримали і професійні артисти - Анжела Приходько, Діана Цимбрикевич, чоловічий вокальний ансамбль “Кантемус”. У програмі концерту - твори західноєвропейських композиторів епохи романтизму, сучасних українських композиторів та обробки українських народних пісень. Благодійний концерт ініційований спільно з фондом “Ти ангел” за сприяння управління культури, національностей і релігій ОДА та обласної філармонії. Кошти підуть на облаштування пандусів до дитячого майданчика. Це буде перший такий майданчик на Прикарпатті, який дасть змогу діткам з функціональними обмеженнями тут гратися, адаптуватися в соціумі. Отож, 26 вересня, 18 год. 30 хв., обласна філармонія - благодійний концерт “Подаруй дитині мрію”.

Галина Добош Благодійність друкувати друкувати 46 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика