<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Відома програма XXI-ої міжнародної прощі Вервиці за мир і єдність України

imgres У духовно-паломницькому центрі Тисмениччини – Погоні 1-2 жовтня відбудеться уже ХХІ Міжнародна проща Вервиці за мир і єдність України. Всі заходи у суботу розпочнуться з реєстрації учасників о 13:30. Під час паломництва значна частина програми належить молитві на вервиці.

Опівночі розпочнуться чування у церкві, а для молоді та всіх охочих - ватра та духовний концерт. Завершиться проща Вервиці у неділю Архієрейською Святою Літургією.  Для зручного та безпечного перебування вірян працюватимуть відповідні районні служби: поліція, рятувальники, медики та волонтери, працівники соціальних закладів, буде організована торгівля, встановлені намети з обігрівальними приладами, ліжками та лавками, - інформує прес-служба Тисменицької РДА.

Ірина Каразуб Анонс, Духовність друкувати друкувати 21 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика