<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Західних активістів запрошують на Херсонщину

imgres Херсонська молодіжна громадська організація «Нова генерація» в межах проекту «Посилення громадянського суспільства у місцевих громадах», який фінансує Національний фонд підтримки демократії США (NED), оголошує конкурс на участь у навчальному візиті, який відбудеться 6-8 жовтня у Херсонській області.

До участі запрошуються представники та представниці з громадських організацій Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Волинської областей. Упродовж трьох днів учасники матимуть можливість познайомитись з культурними особливостями регіонів, відвідати визначні пам’ятки та ознайомитись з культурними ініціативами міста та області. Термін подання заявок – до 22 вересня. Детальніша інформація на сайті Соціопростір.

Ірина Каразуб Візити друкувати друкувати 13 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика