<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

Ігор Насалик сподівається на здешевлення електроенергії та інвестиції в енергоефективність

imgres У робочій поїздці на Прикарпатті перебуває міністр енергетики і вугільної промисловості України Ігор Насалик. Сьогодні міністр взяв участь у роботі засідання колегії облдержадміністрації, на якому розглядалося питання підготовки до опалювального сезону.

У своєму виступі він повідомив: за результатами енергетичного балансу України на 2017, який розробили у міністерстві, є сподівання на зменшення тарифу на електроенергію. За його прогнозами, це може бути вже навесні наступного року.

Ігор Насалик також сказав, що з 34 мільярдів кубометрів газу, які споживаються в Україні, 11,5 мільярдів використовуються неефективно. Щоб проводити заходи з енергоефективності, міністр порадив на місцевому рівні активніше користуватися кредитними ресурсами Європейського інвестиційного банку. Окрім того, допомогу нашій державі у модернізації енергетичної системи обіцяють іноземні інвестори.

Світлана Усатюк Енергетика друкувати друкувати 21 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика