<13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...   <5.09.2017>  Арт-світ. Розквіт голосу Квітки на Коломийщині - автор Букатюк Олександр ...                                                                                                                                                                                                                                              

Резервісти Прикарпаття розпочинають другий етап навчальних зборів

imgres З 24 вересня у зоні відповідальності оперативного командування «Захід» розпочинається 2-й етап зборів з військовослужбовцями-резервістами, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської і Донецької областей.

До зборів буде залучено понад 90 резервістів з Прикарпаття, які пройдуть навчання на Яворівському полігоні у складі 24-ої окремої механізованої бригади. Це робиться для того, щоб не допустити втрати для Збройних Сил підготовлених військовослужбовців, які звільняються з військової служби і котрі брали безпосередню участь у бойових діях, зберегти накопичений бойовий потенціал підрозділів після їх звільнення. Нагадаємо, що на першому етапі резервісти Прикарпаття залучалися до проведення зборів у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді на Яворівському полігоні та у 14-ій окремій механізованій бригаді на Рівненському. Тоді наші земляки отримали схвальні відгуки командування обох бригад. Було відзначено їх дисциплінованість та високу мотивацію під час проведення навчань.

Світлана Гах Військо друкувати друкувати 9 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика