<22.07.2017>  Думки на щодень. Бізнес-правила успіху Джона Рокфеллера. - автор Гаєвська Наталія ...   <22.07.2017>  Майстер-клас від фахівця - автор Усатюк Світлана ...   <21.07.2017>  Культурологія. Пригоди уманчан на заході країни. - автор Каразуб Ірина ...   <21.07.2017>  Актуальна тема - автор Гаєвська Наталія ...   <21.07.2017>  Цей день в історії - автори Джердж Мар'яна Зеленка Юлія ...   <20.07.2017>  Десята муза. "Медіа існує, щоб показувати правду владі, - головний редактор "Daily Press". - автор Каразуб Ірина ...   <20.07.2017>  Думки на щодень. До 110-річчя Олега Ольжича. - автор Асатурян Наталія ...   <20.07.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...                                                                                                                                                                                                                                              

Резервісти Прикарпаття розпочинають другий етап навчальних зборів

imgres З 24 вересня у зоні відповідальності оперативного командування «Захід» розпочинається 2-й етап зборів з військовослужбовцями-резервістами, що мають бойовий досвід, отриманий під час проведення АТО на території Луганської і Донецької областей.

До зборів буде залучено понад 90 резервістів з Прикарпаття, які пройдуть навчання на Яворівському полігоні у складі 24-ої окремої механізованої бригади. Це робиться для того, щоб не допустити втрати для Збройних Сил підготовлених військовослужбовців, які звільняються з військової служби і котрі брали безпосередню участь у бойових діях, зберегти накопичений бойовий потенціал підрозділів після їх звільнення. Нагадаємо, що на першому етапі резервісти Прикарпаття залучалися до проведення зборів у 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді на Яворівському полігоні та у 14-ій окремій механізованій бригаді на Рівненському. Тоді наші земляки отримали схвальні відгуки командування обох бригад. Було відзначено їх дисциплінованість та високу мотивацію під час проведення навчань.

Світлана Гах Військо друкувати друкувати 9 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика