<7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...   <6.09.2017>  Майстер-клас від фахівця. Хороша іграшка - безпечна іграшка. - автор Гаєвська Наталія ...                                                                                                                                                                                                                                              

ВВС Україна оприлюднила Довгі списки літературної премії Книга року

Картинки по запросу ВВС УкраїнаВВС Україна оприлюднила Довгі списки літературної премії Книга року ВВС-2016 та Дитяча Книга року ВВС-2016, яка проводиться у партнерстві з  Культурною   програмою Європейського банку реконструкції та розвитку. Як відомо, номінують книги на конкурс видавництва. Серед них, на жаль, немає представників нашої області. Проте серед авторів прикарпатці є.  До Довгого списку премії Книга року ВВС-2016 увійшли 14 видань. Назвемо вихідців з Івано-Франківська й області та їхні книжки, номіновані на премію. Отже, це — Катерина Бабкіна «Щасливі голі люди»   (Meridian Czernowitz   , Книги – ХХІ), Мирослав Лаюк «Баборня» і Таня Малярчук «Забуття» (Видавництво Старого Лева). До Довгого списку премії Дитяча Книга року ВВС-2016 увійшли 13 видань. Зокрема, “Сузір’я курки» уродженки Івано-Франківська Софії Андрухович і франківчанки Мар’яни Прохасько та «Шапочка і кит» Катерини Бабкіної (обидві книжки вийшли у Видавництві Старого Лева).

Побажаємо авторам увійти й до коротких списків. Зауважимо, що переможець у кожній номінації отримає грошову премію у розмірі гривневого еквіваленту 1 тис. фунтів стерлінгів.

Наталія Асатурян Конкурси друкувати друкувати 8 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика