<20.08.2017>  Пряма мова. Мистецтво, що лікує. (Повтор) - автор Гаєвська Наталія ...   <18.08.2017>  Цей день в історії - автор Полівчак Руслана ...   <17.08.2017>  Будьте здорові! - автор Гах Світлана ...   <17.08.2017>  Музлітература. - автор Максимюк Галина ...   <17.08.2017>  Цей день в історії - автор Полівчак Руслана ...   <16.08.2017>  Майстер-клас від фахівця. Поради демобілізованим військовим та їхнім родичам - 7 - автор Витвицький Степан ...   <16.08.2017>  Цей день в історії - автор Полівчак Руслана ...   <15.08.2017>  Виклики сучасності. Виноградарство і виноробство - чи потрібна підтримка держави? - автор Добош Галина ...                                                                                                                                                                                                                                              

15 листопада стартує черговий Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

14875242_10211346865414394_1151450727_n Традиційно в листопаді  стартує черговий Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. У його рамках на відкритих кінопоказах продемонструють не тільки найсвіжіші документальні фільми, також пройде ряд правоосвітніх заходів, зокрема у школах діятиме виставка стендів “Кожен має право знати свої права”, яка проводиться щорічно.

Будуть і нововведення. Вперше цьогоріч пройде виставка “Права людини та екологія, збереження зелених зон у містах та селах”, яку привезуть представники Української Гельсінської спілки з прав людини. Також вперше фестиваль помандрує районами нашої області, де окрім документальних стрічок відбудеться презентація звіту “Ті,що пережили війну”. Це 30 задокументованих розповідей жителів нашої області, які не просто воювали на Сході країни, а пережили полон.

Тож цьогорічний Мандрівний фестиваль Docudays UA має чим дивувати. Організовує захід на регіональному рівні уже 9 рік поспіль обласна організація “Молода Просвіта”. Вони мають 14 стендів мандрівної експозиції «Кожен має право знати свої права», які містять інформацією про походження прав людини, людську гідність, основні ознаки прав людини, заборону дискримінації. Розповідає організатор заходу голова “Молодої Просвіти” Євгенія Бардяк:

 

Мандрівна експозиція «Кожен має право знати свої права» є мобільним навчально-методичним засобом і пропонується для використання в якості додаткового наочного методичного матеріалу в системі офіційної освіти для освітніх, просвітницьких та інформаційних заходів і акцій недержавних організацій. Експозиція є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій, спрямованих на підтримку та захист прав людини.

Наталія Гаєвська Закон, Культура, Новини друкувати друкувати 19 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика