<22.01.2018>  Effective advice of trackmyfone - an update bestspysoftware.net...   <7.01.2018>  Nulled wordpress plugins and themes and the chuck norris effect...   <13.09.2017>  Азбука комфорту. Соціальний сектор. - автор Гах Світлана ...   <12.09.2017>  Підказано життям. Україна за сім'ю - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <12.09.2017>  За і проти. Будівництво церкви на Валах - автори Зубик Любомир Качанський Михайло ...   <11.09.2017>  "Акцент дня". Заборгованість з виплати заробітної плати - автор Гах Світлана ...   <10.09.2017>  Думки на щодень. Пам'ять про Юрка Покальчука. - автор Каразуб Ірина ...   <6.09.2017>  ЧАС МІСЬКОГО ГОЛОВИ - автор Крайня Любов ...                                                                                                                                                                                                                                              

15 листопада стартує черговий Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

14875242_10211346865414394_1151450727_n Традиційно в листопаді  стартує черговий Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. У його рамках на відкритих кінопоказах продемонструють не тільки найсвіжіші документальні фільми, також пройде ряд правоосвітніх заходів, зокрема у школах діятиме виставка стендів “Кожен має право знати свої права”, яка проводиться щорічно.

Будуть і нововведення. Вперше цьогоріч пройде виставка “Права людини та екологія, збереження зелених зон у містах та селах”, яку привезуть представники Української Гельсінської спілки з прав людини. Також вперше фестиваль помандрує районами нашої області, де окрім документальних стрічок відбудеться презентація звіту “Ті,що пережили війну”. Це 30 задокументованих розповідей жителів нашої області, які не просто воювали на Сході країни, а пережили полон.

Тож цьогорічний Мандрівний фестиваль Docudays UA має чим дивувати. Організовує захід на регіональному рівні уже 9 рік поспіль обласна організація “Молода Просвіта”. Вони мають 14 стендів мандрівної експозиції «Кожен має право знати свої права», які містять інформацією про походження прав людини, людську гідність, основні ознаки прав людини, заборону дискримінації. Розповідає організатор заходу голова “Молодої Просвіти” Євгенія Бардяк:

 

Мандрівна експозиція «Кожен має право знати свої права» є мобільним навчально-методичним засобом і пропонується для використання в якості додаткового наочного методичного матеріалу в системі офіційної освіти для освітніх, просвітницьких та інформаційних заходів і акцій недержавних організацій. Експозиція є своєрідним майданчиком для дискусії, навчання та дій, спрямованих на підтримку та захист прав людини.

Наталія Гаєвська Закон, Культура, Новини друкувати друкувати 19 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика