<28.04.2017>  Акцент дня. Поетичний марафон. - автор Каразуб Ірина ...   <28.04.2017>  Акцент дня - автор Усатюк Світлана ...   <28.04.2017>  Культурологія. Фестиваль "Вгору серця": 10 років історії - автор Стринаглюк Мар'яна ...   <28.04.2017>  Цей день в історії - автор Полівчак Руслана ...   <28.04.2017>  Актуальна тема - автор Берчак Олександра ...   <28.04.2017>  Варто знати. Гірка історія - акція "Вісла" - автор Асатурян Наталія ...   <27.04.2017>  Десята муза. Пам'яті оперної співачки Нони Бурко. - автор Гаєвська Наталія ...   <27.04.2017>  Думки на щодень. Авіація у перші дні АТО - автор Букатчук Христина ...                                                                                                                                                                                                                                              

В Івано-Франківську буде створено інтерактивний цифровий сервіс «Депутати для громади»

Безымянный В Івано-Франківську буде створено інтерактивний цифровий сервіс «Депутати для громади». Такий проект реалізовує Громадський центр «Еталон» у партнерстві з громадською організацією «Івано-Франківський ІТ-кластер» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Його мета - розробка та впровадження такого сервісу (у вигляді веб-сайту) задля покращення взаємодії громади та неурядових організацій з депутатами, моніторингу їх діяльності та полегшення доступу до публічної інформації. Це буде ресурс, на якому будь-хто зможе за адресою на карті дізнатися, хто є депутатом в тому чи іншому окрузі та як він виконує свої депутатські обов’язки, і він може стати гарним доповненням до веб-сайту міської ради.  Говорить експерт з питань електронного врядування громадського центру “Еталон” Андрій Озорович:

За словами політолога Тараса Случика, завдяки такому сайту ми маємо шанс започаткувати новий стандарт взаємодії міської ради з громадськістю. Згодом його можуть впроваджувати і в інших областях, наразі наше місто є першим в Україні, де розробляється така своєрідна “карта округів”. Інтерактивний сервіс “Депутати для громади” буде розроблений до квітня наступного року.

Галина Добош Влада, Новини друкувати друкувати 21 переглядів

схожі по тематиці
  1. Ще немає коментарів.
Яндекс.Метрика